Sunday, 12 May 2013

Marc a Michael


Nevím, jak je tomu ve skutečnosti, ale co se týče mé skříně, panuje mezi Marcem a Michaelem i přes rivalitu vzácná shoda. Bohužel momentálně Marca trochu zanedbávám, ale věřím, že jeho čas zase přijde, až mu seženu ideální spřízněnou duši (kabelku se stříbrnými detaily). Líbí se mi, že Michael, ač protežovaný, stejně nezpychnul.
S Marcem tvoříme pár už skoro dva roky a zamilovanost sice trochu opadá, ale vytvořilo se mezi námi pevné pouto založené na schopnosti se dohodnout a koexistovat bez větších potíží. Má už sice pár jizev a válečných zranění, ale všichni víme, že to právě nejlépe podtrhuje charisma pravého muže. A ačkoli se k nám Michael přistěhoval teprve nedávno, mohu s jistotou říci, že je to začátek krásného přátelství.
Život v monogamii mi zjevně není souzen.

Myslím, že by bylo hezké, aby se tu začaly objevovat nějaké články o oblékání. Třeba něco ve stylu "jak nosit troje boty pořád dokola" nebo "proč je naprosto skvělé sedět čtrnáct hodin v minisukni na plastové židli". Takové příručka pro naivní začátečníky, co si myslí, že na škole je nepřestane zajímat vlastní vzhled a největším módním odvazem se jim nestane to, že si vezmou jiné desky na výkresy než obvykle.

No comments:

Post a Comment